Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Instalacje Fotowoltaiczne

Jeden z działów naszej firmy zajmuje się projektowaniem, sprzedażą oraz montowaniem Instalacji Fotowoltaicznych.

Z roku na rok fotowoltaika w Polsce zyskuje coraz większą popularność. Momentem przełomowym dla tej technologii w Unii Europejskiej zdaje się być rok 2009, kiedy to wprowadzono Dyrektywę OZE. Od tego momentu, do roku 2019 łączna moc instalacji fotowoltaicznych w Europie wzrosła ponad 10-krotnie. Aby wesprzeć rozwój fotowoltaiki w Polsce, wprowadza się różnego rodzaju dofinansowania. Jednym z takich projektów jest program "Mój Prąd", dzięki któremu można uzyskać dopłatę nawet do 5000 złotych do instalacji fotowoltaicznej. Oblicza się, że pod koniec 2019 roku, Polska może uzyskać 4 miejsce w Unii Europejskiej w rankingu rocznego przyrostu łącznej mocy instalacji fotowoltaicznych - zaraz za Francją (pod koniec 2018 roku Polska zajmowała 9 miejsce). Projektami, które zajmują się wykorzystaniem technologii fotowoltaicznej w Polsce są między innymi: Polityka Energetyczna Polski do 2040 (PEP 2040) oraz Krajowy Plan na rzecz Energii i Klimatu na lata 2021-2030 (KPEiK). Co ciekawe, najczęściej wykorzystywaną technologią OZE w polskich mikroinstalacjach (instalacjach prosumenckich) jest właśnie fotowoltaika. Mikroinstalacje OZE generowały w roku 2018 łączną moc równą 353 MW (mikroinstalacje fotowoltaiczne miały w tym udział 350 MW!).

W ramach programu Czyste Powietrze w latach 2018-2019 można w Polsce uzyskać dotacje na instalację fotowoltaiczną.

Od 2019 roku realizujemy projekty w ramach programu "Mój Prąd", dzięki temu mają Państwo możliwość skorzystania z dotacji na przydomowe elektrownie słoneczne.

Poprzez odpowiednio dobrane panele słoneczne można generować spore oszczędności tytułem obniżonych rachunków za energię elektryczną.

Jesteśmy Partnerami firm "IBC SOLAR" oraz "SMA"

Zapraszamy do Kontaktu pod numerem: 604607999 - Rafał Niespodziany 

Poniżej fotorelacje z kilku naszych instalcji fotowolaticznych:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl